Leírás és Paraméterek
R-PFF-01-6090 FEKETE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | csúszka |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 19 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | csúszka |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 19 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Női PU pénztárca R-PFF-01 fehér
2.990 Ft
Férfi bőr pénztárca R-M03-LWC Cognac
2.990 Ft
Férfi bőr pénztárca R-M04-LWC Fekete
2.990 Ft
Női PU pénztárca R-PKK-01 Cream
2.990 Ft
Férfi bőr pénztárca R-M04-LWC Cognac
2.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft