Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 9 cm |
| Magasság | 5,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Kártyafiókok száma |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 9 cm |
| Magasság | 5,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Kártyafiókok száma |
Hasonló termékek
Férfi bőr pénztárca R-M01-LWC Fekete
2.990 Ft
Női bőr pénztárca R-17-LFN Piros
2.990 Ft
Férfi bőr pénztárca R-M02-LWC Fekete
2.990 Ft
Férfi bőr pénztárca R-M02-LWC Cognac
2.990 Ft
Női bőrtárca R-17-LFN R.Blue R.Blue
2.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft