Leírás és Paraméterek
N1240-H-9006 BARNA
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Buffalo Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Magasság | 7 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Buffalo Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Magasság | 7 cm |
Hasonló termékek
BUFFALO WILD Férfi Pénztárca
3.990 Ft
BUFFALO WILD Férfi pénztárca
4.980 Ft
BUFFALO WILD Férfi pénztárca
4.980 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft