Leírás és Paraméterek
| Szélesség: | 12,5 cm |
| Magasság: | 10 cm |
| Hossz: | 2 cm |
| Nem: | Férfi |
| Anyag: | Bőr |
| RFID védelem: | tak |
| Márkás doboz mellékelve: | Nem |
| Anyag: | Valódibőr |
| Materiál: | Valódibőr |
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Nem | Férfi |
| Pénztárca Extra | RFID védelem |
| Pénztárca Méret | 8 kártya |
| Választható szín |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Nem | Férfi |
| Pénztárca Extra | RFID védelem |
| Pénztárca Méret | 8 kártya |
| Választható szín |
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft