Leírás és Paraméterek
Bőr RFID dokumentumtáska ROVICKY PAL50-RVT nagykereskedésben
Kellemes tapintású természetes bőrből készült praktikus tok. A bőr olyan anyag, amely jól véd a nedvességtől, portól vagy szennyeződéstől. Ennek eredményeként a bőrtokban tárolt dokumentumok és kártyák a mindennapi használat során védve vannak a sérülésektől. A táska kényelmes hozzáférést biztosít a kártyákhoz, köszönhetően a minimalista belső elrendezésnek:
- A kártyák számára fenntartott7 rekesz;
- 2 dokumentumrekesz.
A Rovicky® márka termékelőnyei
- Kiváló minőségű marhabőrből készült | Tartós anyagokkal, például kopásálló béléssel és erős cérnával készült
- Lengyel márka terméke | Több ezer elégedett vásárló bízik benne
- Egy klasszikus, amely mindig divatos | Fektessen be egy olyan táskába, amelyben divatosnak és kényelmesnek érezheti magát
- Biztonság a legmagasabb szinten | Az RFID STOP technológia megvédi a pénztárcát a tolvajoktól a kártyaolvasó segítségével
Paraméterek:
- márka: Rovicky
- magasság: 13,5 cm
- szélesség: 9,5 cm
- vastagság: 1,5 cm
- kártyahelyek száma: 7
- dokumentumrekeszek száma: 2
- külső rögzítés: nincs
- hardver színe: régi arany
- RFID STOP: igen
- garancia: 24 hónap
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | Nincs zseb |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13,5 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | Nincs zseb |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13,5 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
Hasonló termékek
Női öko pénztárca R-012-JK6 Lila
4.990 Ft
ROVICKY N4-GOAN RFID bőr pénztárca
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft