Leírás és Paraméterek
RPX-33-ML-4933 PIROS
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 8 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 8 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Női öko pénztárca R-012-JK6 Lila
4.990 Ft
Női öko pénztárca R-005-BF8 Zöld
4.990 Ft
Női öko pénztárca R-012-JK6 Kék
4.990 Ft
Női öko pénztárca R-005-BF8 Pearl
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft