Leírás és Paraméterek
| Szélesség: | 12 cm |
| Magasság: | 10 cm |
| Hossz: | 2 cm |
| Nem: | Férfi |
| Anyag: | Bőr |
| RFID védelem: | tak |
| Márkás doboz mellékelve: | Igen |
| Anyag: | Valódibőr |
| Materiál: | Valódibőr |
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
Hasonló termékek
Férfi bőr pénztárca N992Z-HWM Fekete
8.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N992Z-HWM Navy
8.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N4Z-HWM Fekete
8.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N4Z-HWM Brown
8.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N4Z-HWM Navy
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft