Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- Márka: Always Wild®
- magasság: 13 cm
- szélesség: 9,5 cm
- mélység: 2 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafiókok száma: 10
- dokumentumrekeszek száma: 4
- gépjármű-nyilvántartás: igen
- külső zár típusa: cipzár
- ajándékdoboz: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Férfi bőr pénztárca N992Z-HWM Fekete
8.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N992Z-HWM Navy
8.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N4Z-HWM Brown
8.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N4Z-HWM Navy
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft