Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- Magasság (cm): 10
- Szélesség (cm): 8
- Vastagság (cm): 2
A tárca a következőket tartalmazza:
- Zsebek száma: A bankjegyzsebek száma: A bankjegyzsebek száma: A bankjegyzsebek száma: 1
- kártyafoglalatok száma: 3
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | Nincs zseb |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 8 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | Nincs zseb |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 8 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft