Leírás és Paraméterek
N4-CHM-SHE-1744 KOGNITÍV
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Hosszúság | 13 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Hosszúság | 13 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Bőr pénztárca ALWAYS WILD 109-VH
4.990 Ft
ALWAYS WILD Férfi pénztárca
4.990 Ft
ALWAYS WILD bőr pénztárca N992-JEANS
4.990 Ft
ALWAYS WILD MR03-SNN bőr pénztárca
4.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N310-MWH Barna
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft