Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- anyag: természetes nubuk bőr
- magasság: 10,5 cm
- szélesség: 12,5 cm
- mélység: 2,5 cm
- érmés rekeszek száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafoglalatok száma: 8
- iratrekeszek száma: 4
- Csat: nincs
- RFID-stop: igen
- rendszámtáblatartó: igen
- díszdoboz: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft