Leírás és Paraméterek
M-13-8000 BÉZS
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | Bézs |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 11 cm |
| mélység | 4,5 cm |
| Pánt hossza | 130 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | Bézs |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 11 cm |
| mélység | 4,5 cm |
| Pánt hossza | 130 cm |
Hasonló termékek
M-16 Bézs aktatáska
16.990 Ft
M-15 Fekete aktatáska
16.990 Ft
Kézitáska-tárca M-20 01
14.990 Ft
M-18 arany aktatáska
3.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft