Leírás és Paraméterek
M-18-1552 ARANY
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | arany |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 11 cm |
| mélység | 5 cm |
| Pánt hossza | 135 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | arany |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 11 cm |
| mélység | 5 cm |
| Pánt hossza | 135 cm |
Hasonló termékek
Kézitáska-tárca M-19 01
3.990 Ft
Torebka porthole PU M-11-2213 Fekete
3.990 Ft
Torebka ablak PU M-11-7928 Piros
3.990 Ft
M-10 Kék aktatáska
3.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft