Leírás és Paraméterek
M621L-PU-6816 FEKETE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 11,5 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 11,5 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
4U Cavaldi Férfi pénztárca
3.990 Ft
CAVALDI 0800-BS RFID bőr pénztárca
3.990 Ft
Férfi bőr pénztárca 0001L-P-BS
3.990 Ft
Férfi bőr pénztárca 0001-P-BS
3.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft