Leírás és Paraméterek
M620L-PU-6793 FEKETE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Szélesség | 11 cm |
| mélység | 2 cm |
| Magasság | 8 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Szélesség | 11 cm |
| mélység | 2 cm |
| Magasság | 8 cm |
Hasonló termékek
Férfi PU+bőr pénztárca M538-PU
3.990 Ft
Férfi PU+bőr pénztárca M208-PU
3.990 Ft
Bőr pénztárca N4-GPDM Fekete
3.990 Ft
BLISTER férfi bőr pénztárca N4-P-GOS-BL
12.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft