Leírás és Paraméterek
Blster pénztárca
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | Nem |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | Nem |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
BLISTER férfi bőr pénztárca N4L-P-GOS-BL
12.990 Ft
Női pénztárca N116-APU-BL M.Fekete
11.990 Ft
Női pénztárca N118-APU-BL M.Fekete
11.990 Ft
Női PU pénztárca N113-APU-BL
11.990 Ft
Férfi bőr pénztárca 0035-PDM-BP Fekete
10.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft