Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Márka: PETERSON®
- magasság: 30 cm
- szélesség: 40 cm
- mélység: 14 cm
- fogantyúk magassága: 27 cm
- rekeszek: 1
- zsebek: 4
- záródás: cipzár
- súly: 700 g
- a szerelvények színe: arany
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Táska anyaga: | műbőr |
| Típus: | válltáska |
| Választható szín | |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Hosszúság | 30 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| mélység | 14 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Táska anyaga: | műbőr |
| Típus: | válltáska |
| Választható szín | |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Hosszúság | 30 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| mélység | 14 cm |
Hasonló termékek
Elegáns alkalmi női kézitáska
14.990 Ft
Elegáns alkalmi női kézitáska
14.990 Ft
Elegáns alkalmi női kézitáska
14.990 Ft
Laptoptartós Női üzleti táska - Peterson
17.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft