Leírás és Paraméterek
szélesség: 34cm magasság: 14cm mélység: 8.5cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | többszínű |
| Modell | 14 |
| Szélesség | 34 cm |
| Magasság | 14 cm |
| mélység | 8,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | többszínű |
| Modell | 14 |
| Szélesség | 34 cm |
| Magasság | 14 cm |
| mélység | 8,5 cm |
Hasonló termékek
Övtáska R-SN-02-13
3.990 Ft
Övtáska R-SN-02-15
3.990 Ft
Övtáska R-SN-02-18
3.990 Ft
Övtáska R-SN-01-11
3.990 Ft
Övtáska R-SN-01-13
3.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft