Leírás és Paraméterek
Szélesség: 27cm
Magasság: 45cm
Mélység: 14cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | többszínű |
| Modell | 06 |
| Szélesség | 27 cm |
| Hosszúság | 45 cm |
| mélység | 14 cm |
Vélemények
Írja meg véleményét!
2026. 03. 31.
Nagyon szép és vidám hátizsák, kényelmes, állítható, könnyen mosható! Csak ajánlani tudom
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | többszínű |
| Modell | 06 |
| Szélesség | 27 cm |
| Hosszúság | 45 cm |
| mélység | 14 cm |
Hasonló termékek
Egy vállpántos táska R-88040 Fekete
22.990 Ft
Utazási hátizsák R-PL-01-16
23.990 Ft
Utazási hátizsák R-PL-01-12
23.990 Ft
Női bőr kézitáska R-311-22-NS Fekete
12.990 Ft
PU női hátizsák R-L61409 Fekete
9.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft