Leírás és Paraméterek
RFID bőrtáska a ROVICKY CPR-039-BAR-tól nagykereskedelmi ajánlatban
Kellemes tapintású természetes bőrből készült praktikus tok, amely tökéletesen megvédi a mindennapokban szükséges hűség- és fizetési kártyákat. Kinyitása után hozzáférhetünk:
- 8 kártyáknak szántrekesz, köztük két átlátszó rekesz;
A Rovicky® márkájú termék előnyei
- Kiváló minőségű marhabőrből készült | Tartós anyagokkal, például fém cipzárral, pattintós zárral és logóval, kopásálló béléssel és erős cérnával van ellátva
- Biztonságos | RFID technológiával felszerelt, amely megvédi a pénztárcát a kártyaolvasót használó tolvajoktól.
- Lengyel márkás termék | Elégedett ügyfelek ezrei bíznak benne
- Egy klasszikus, amely mindig divatos | Fektessen be egy olyan táskába, amelyben divatosnak és kényelmesnek fogja érezni magát
- Ajándékdoboz | Spóroljon időt a doboz keresésével, ha ezt a táskát szeretné ajándékba adni!
Paraméterek:
- Márka: Rovicky
- magasság: 10,5 cm
- szélesség: 8 cm
- vastagság: 1 cm
- érmefoglalatok száma: 0
- bankjegyrekeszek száma: 0
- kártyafoglalatok száma: 8
- okmányrekeszek száma: 0
- gépjármű-nyilvántartási szám: nincs
- külső csat: nincs
- díszdoboz: igen
- RFID STOP: igen
- garancia: 24 hónap
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | Nincs zseb |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| Szélesség | 8 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | Nincs zseb |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| Szélesség | 8 cm |
Hasonló termékek
R-XS029-3 Fehér kuplung táska
3.990 Ft
R-XS022 Fekete kuplungtáska
3.990 Ft
Övtáska R-SN-01-11
3.990 Ft
R-XS022 Pezsgő színű kuplung táska
3.990 Ft
Kuplung táska R-XS030-3 Bézs színű
3.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft