Leírás és Paraméterek
szélesség: 47cm magasság: 40cm mélység: 17.5cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | Violet |
| Szélesség | 47 cm |
| mélység | 17,5 cm |
| Modell | 15 |
| Magasság | 40 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | Violet |
| Szélesség | 47 cm |
| mélység | 17,5 cm |
| Modell | 15 |
| Magasság | 40 cm |
Hasonló termékek
Peterson táska R-TZ15605 Fekete W03
4.990 Ft
R-XS028-1 Arany alkalmi táska
4.990 Ft
Peterson táska R-TZ15605-ZH Fekete
4.990 Ft
R-XS028-1 Ezüst kuplung táska
4.990 Ft
Peterson táska R-TZ15605 Fekete
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft