Leírás és Paraméterek
R-MW-01-6083 FEKETE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Modell | nincs |
| Szélesség | 21 cm |
| Hosszúság | 11 cm |
| mélység | 4 cm |
| Különleges jellemzők | hely a telefon számára |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Modell | nincs |
| Szélesség | 21 cm |
| Hosszúság | 11 cm |
| mélység | 4 cm |
| Különleges jellemzők | hely a telefon számára |
Hasonló termékek
R-XS021 Pezsgő színű kuplung táska
12.990 Ft
PU pénztárca táska R-MW-01 Beige
12.990 Ft
PU pénztárca R-MW-01
12.990 Ft
Tágas városi női válltáska Bézs színben
12.990 Ft
PU pénztárca R-MBV-03 Zöld
13.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft