Leírás és Paraméterek
szélesség: 47cm
magasság: 40cm
mélység: 17.5cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | többszínű |
| Modell | 09 |
| Szélesség | 47 cm |
| Magasság | 40 cm |
| mélység | 17,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | többszínű |
| Modell | 09 |
| Szélesség | 47 cm |
| Magasság | 40 cm |
| mélység | 17,5 cm |
Hasonló termékek
Női táska R-TZ15605-16
18.990 Ft
Peterson táska R-TZ5605 Fekete W02
18.990 Ft
Táska R-TZ15605 08
18.990 Ft
Peterson táska R-7325 Fekete
20.990 Ft
Női kézitáska R-3047 Fehér
20.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft