Leírás és Paraméterek
TWR-102 TENGERÉSZKÉK
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | kék |
| Komory | 1 |
| Zsebek | 5 |
| Méret | nagy (A4-es méret) |
| rögzítse | csúszka |
| Szélesség | 40 cm |
| mélység | 15 cm |
| Pánt hossza | 120 cm |
| A fogantyúk magassága | 25 cm |
| Magasság | 33 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | kék |
| Komory | 1 |
| Zsebek | 5 |
| Méret | nagy (A4-es méret) |
| rögzítse | csúszka |
| Szélesség | 40 cm |
| mélység | 15 cm |
| Pánt hossza | 120 cm |
| A fogantyúk magassága | 25 cm |
| Magasság | 33 cm |
Hasonló termékek
Női PU táska R-NER-ALE-10 kék
28.990 Ft
Női öko táska R-KP-03-F19 BLACK
28.990 Ft
Peterson Hátizsák PU R-KP-2-A9 Fekete
28.990 Ft
PU női kézitáska R-TOR-ALE-5 Bézs színű
28.990 Ft
Női PU táska R-NER-ALE-10 Fehér
28.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft