Leírás és Paraméterek
szélesség: 13cm
magasság: 9cm
mélység: 4cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | többszínű |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 13 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 4 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | többszínű |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 13 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 4 cm |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca R-N14-SCW Piros
6.990 Ft
Bőr pénztárca R-RD-07-GCL RM2
6.990 Ft
Női bőr pénztárca R-DLL2-NCD Piros
6.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft