Leírás és Paraméterek
RV-24892-BCA-9473 RE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 12 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 12 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca RV-1680177-BCA Piros
29.990 Ft
Női bőr pénztárca RH-25-1-RS Piros
30.990 Ft
Női bőr pénztárca RH-30-1-RS Fekete
30.990 Ft
Női bőrtárca RH-20A-1-RS Fekete
30.990 Ft
Női bőr pénztárca RH-22-1-RS Fekete
30.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft