Leírás és Paraméterek
RPX-32-PMT-4728 WROS
- érmefoglalatok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 1
- kártya-/dokumentumrekeszek száma: 1
- a szerelvények és zárak színe: ezüst
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | rózsaszín |
| Orientáció | Vízszintes |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Mélység | 2,5 cm |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Magasság | 7,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | rózsaszín |
| Orientáció | Vízszintes |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Mélység | 2,5 cm |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Magasság | 7,5 cm |
Hasonló termékek
ROVICKY RFID bőr pénztárca N992-GOAN
4.990 Ft
Női öko pénztárca R-012-JK6 Zöld
4.990 Ft
Női öko pénztárca R-001-HN6 Plum
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft