Leírás és Paraméterek
szélesség: 18.5cm
magasság: 9cm
mélység: 3cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | többszínű |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | többszínű |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
7.990 Ft
Női bőr pénztárca R-N109-ART-19
7.990 Ft
Női bőr pénztárca R-N109-ART-18
7.990 Ft
Női bőr pénztárca RH-22-1-RS Piros
7.990 Ft
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
7.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft