Leírás és Paraméterek
R-17-LFN-3036 BÉZS
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | Bézs |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 8 cm |
| mélység | 2 cm |
| Magasság | 6,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | Bézs |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 8 cm |
| mélység | 2 cm |
| Magasság | 6,5 cm |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca R-17-LFN Piros
2.990 Ft
Férfi bőr pénztárca R-M01-LWC Fekete
2.990 Ft
Női PU pénztárca R-PFF-01 Fekete
2.990 Ft
Férfi bőr pénztárca R-M01-LWC Cognac
2.990 Ft
Női PU pénztárca R-PKK-01 Red
2.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft