Leírás és Paraméterek
R-613-DDW-0340 PIROS
- Érmefoglalatok száma: 1 (dupla)
- Bankjegyfoglalatok száma: 2
- Kártyahelyek száma: 10
- Dokumentumfoglalatok száma: 4
- Ajándékdoboz: igen
- Tartalmazza a regisztrációs tanúsítványt: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | csúszka |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13,5 cm |
| Szélesség | 9 cm |
| Mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | csúszka |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13,5 cm |
| Szélesség | 9 cm |
| Mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
8.990 Ft
ROVICKY R-861-DDW RFID bőr pénztárca
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft