Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Márka: Rovicky®
- magasság: 9 cm
- szélesség: 14 cm
- mélység: 3,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafiókok száma: 14
- dokumentumrekeszek száma: 3
- gépjármű-nyilvántartás: nincs
- Csat: karabiner, karabinerhorog
- díszdoboz: igen
- súly: 250 g
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 14 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 14 cm |
Hasonló termékek
Peterson Pénztárca ROVICKY RPX-24A-3
5.990 Ft
Piros Női pénztárca
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft