Leírás és Paraméterek
RH-23-1-SH-8155 PIROS
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | valódi lakkbőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 14 cm |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | valódi lakkbőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 14 cm |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
ROVICKY RH-23-1-SH Kék bőr pénztárca
7.990 Ft
ROVICKY Női pénztárca
7.990 Ft
ROVICKY Női pénztárca
7.990 Ft
Női bőr pénztárca RH-22-1-SH-R Piros
7.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft