Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | többszínű |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 15,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | többszínű |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 15,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca R-N55020-ART
8.990 Ft
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
8.990 Ft
Női bőr pénztárca R-N55020-ART
8.990 Ft
Női bőr pénztárca R-N0493-ART-21
8.990 Ft
Női bőr pénztárca R-N55020-ART
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft