Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- szélesség: 1 cm
- vastagság: 0,3 cm
- lyukak száma: 8
- lyukak közötti távolság: 2,5
- minimális kerület: 80
- maximális kerület: 95
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | szürke |
| csat típusa | hagyományos |
| áramkör | 90-105 cm |
| az öv szélessége | 1 cm |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | szürke |
| csat típusa | hagyományos |
| áramkör | 90-105 cm |
| az öv szélessége | 1 cm |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
Hasonló termékek
ROVICKY bőröv PRD-1-N-105
1.990 Ft
ROVICKY bőröv PRD-1-N-105
1.990 Ft
ROVICKY Női öv
1.980 Ft
ROVICKY Női öv
1.980 Ft
ROVICKY Női öv, méret: 105
1.980 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft