Leírás és Paraméterek
R-MBV-01-6137 FEKETE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Szélesség | 11 cm |
| Hosszúság | 19 cm |
| mélység | 4,5 cm |
| Különleges jellemzők | kártyafiókok |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Szélesség | 11 cm |
| Hosszúság | 19 cm |
| mélység | 4,5 cm |
| Különleges jellemzők | kártyafiókok |
Hasonló termékek
Bőr táska R-13207-S Fekete
13.990 Ft
PU pénztárca R-MBV-03 Zöld
13.990 Ft
Peterson Hátizsák PU R-MBV-02 Khaki
13.990 Ft
PU pénztárca R-MBV-03 Kék
13.990 Ft
PU pénztárca R-MBV-01 Rózsaszín
13.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft