Leírás és Paraméterek
Férfi bőrtárca N1908-RVT Fekete nagykereskedelemben kapható
A tárca viszonylag közepes méretei ellenére rendkívül funkcionális. A belső teret 100%-ban kihasználták, így minden lényeges dolog elfér benne. A rekeszek és zsebek intuitív elrendezése kényelmes használatot biztosít.
Belsejében a jegyzetcsipesz mellett találsz még:
- 6 dedikáltrekeszt a kártyák, névjegykártyák vagy szabványos méretű dokumentumok, például személyi igazolvány vagy jogosítvány számára;
- 2 rekeszt a kissé nagyobb méretű dokumentumok számára
- logó legendás sárgaréz kitűző formájában.
A Rovicky® márkájú pénztárca előnyei
- Kiváló minőségű marhabőrből készült | Tartós anyagokkal, például fém cipzárral, pattintós zárral és logóval, kopásálló béléssel és erős cérnával készült, amelyek megakadályozzák a tárca kifoszlását.
- Biztonságos | RFID technológiával felszerelt, amely megvédi a pénztárcát a kártyaolvasót használó tolvajoktól.
- Lengyel márkás termék | Elégedett ügyfelek ezrei bíznak benne
- Klasszikusok, amelyek mindig naprakészek | Fektessen be egy olyan pénztárcába, amellyel divatosnak és kényelmesnek fogja érezni magát
- Ajándékdoboz | Spóroljon időt a doboz keresésével, ha ezt a pénztárcát szeretné ajándékba adni!
Paraméterek:
- Márka: Rovicky
- magasság: 9 cm
- szélesség: 11,5 cm
- vastagság: 1 cm
- érmezsákok száma: 0
- bankjegyklipszek száma: 1
- kártyafiókok száma: 6
- dokumentumrekeszek száma: 2
- gépjármű-nyilvántartás: nincs
- külső csat: nem
- díszdoboz: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | Nem |
| Kapocs | Nem |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 11,5 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 1 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | Nem |
| Kapocs | Nem |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 11,5 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 1 cm |
Hasonló termékek
Bőr pénztárca R-N992-GAT Navy+Red
3.990 Ft
Bőr pénztárca R-N992-GAT Fekete
3.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft