Leírás és Paraméterek
Rovicky férfi pénztárca természetes bőrből. Klasszikus design, praktikus elrendezés - hely a kártyáknak, dokumentumoknak, érméknek és bankjegyeknek.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Szélesség | 12 cm |
| Magasság | 9 cm |
| mélység | 2 cm |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Szélesség | 12 cm |
| Magasság | 9 cm |
| mélység | 2 cm |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
Hasonló termékek
Férfi bőrtárca N62-RPVT-BL BLACK BLACK
20.990 Ft
Férfi bőr pénztárca 324-GA-BL fekete
20.990 Ft
Férfi bőr pénztárca 304L-GA-BL
20.990 Ft
Férfi bőr pénztárca 324L-GA-BL fekete
20.990 Ft
Férfi bőrtárca N61-RPVT-BL BLACK BLACK
20.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft