Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- Magasság (cm): 13
- Szélesség (cm): 10
- Vastagság (cm): 2,5
A tárca a következőket tartalmazza:
- érmezseb: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafoglalatok száma: 8
- dokumentumrekeszek száma: 5
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 10 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 10 cm |
Hasonló termékek
ROVICKY Férfi pénztárca
6.990 Ft
RFID bőrtárca ROVICKY N62-RVT Fekete
6.990 Ft
ROVICKY Férfi pénztárca
6.990 Ft
ROVICKY Férfi pénztárca
6.990 Ft
Rovicky Pénztárca Fekete
6.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft