Leírás és Paraméterek
Férfi bőrtárca N575L-RVT D.Brown nagykereskedelmi ajánlat cégeknek és üzleteknek
Klasszikus, nagyméretű férfi pénztárca egy lengyel márkától, teljes szemű természetes bőrből készült, nagyon kellemes tapintású textúrával, amely:
- 1 cipzáras érmezseb
- 2 bankjegyzseb
- 9 kártyafülke
- kényelmes hely a regisztrációs kártya számára
A Rovicky® pénztárca előnyei
- Kiváló minőségű marhabőrből készült | Tartós anyagokkal, például fém cipzárral, pattintós záródással és logóval, kopásálló béléssel és erős szálakkal, amelyek megakadályozzák, hogy a tárca megkopjon.
- Biztonságos | RFID technológiával van ellátva, amely megvédi a tárcát a kártyaolvasót használó tolvajoktól.
- Lengyel márkás termék | Elégedett ügyfelek ezrei bíznak benne
- Klasszikusok, amelyek mindig naprakészek | Fektessen be egy olyan pénztárcába, amellyel divatosnak és kényelmesnek fogja érezni magát
- Ajándékdoboz | Spóroljon időt a doboz keresésével, ha ezt a pénztárcát szeretné ajándékba adni!
Paraméterek:
- Márka: Rovicky
- magasság: 13 cm
- szélesség: 9,5 cm
- vastagság: 2,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafiókok száma: 9
- iratrekeszek száma: 4
- jármű-nyilvántartási okmányok száma: igen
- külső csat: igen
- díszdoboz: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Bőr pénztárca RV-7870-BCA BLACK
5.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N74-RVT D.Brown
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft