Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: ROVICKY®
- Anyag: természetes bőr
- Szín: fekete+piros
- Magasság: 10 cm
- Szélesség: 12,5 cm
- Mélység: 2,5 cm
- Érmefoglalatok száma: 1
- Bankjegyrekeszek száma: 2
- Kártyafoglalatok száma: 9
- Nagyobb dokumentumok számára kialakított rekeszek száma: 4
- Orientáció: vízszintes
- Külső záródás: pattintós zárószerkezet
- Jármű-nyilvántartási bizonyítványhoz illeszkedik: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Női öko pénztárca R-005-BF8 Zöld
4.990 Ft
Női öko pénztárca R-012-JK6 piros
4.990 Ft
Női öko pénztárca R-001-WD8 piros
4.990 Ft
Női öko pénztárca R-005-BF8 Pearl
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft