Leírás és Paraméterek
RFID bőrtárca ROVICKY 22319L-RVTP nagykereskedésben.
Klasszikus férfi pénztárca egy neves lengyel márkától, kiváló minőségű polírozott természetes bőrből, amely kinyitva:
- 1 pattintással záródó érmezseb bevásárlókocsis zsebbel.
- 1 bankjegyzseb
- 9 kártyafiók
Férfi bőr pénztárca
- Precíz kivitelezés | Nagyon tartósan varrott, a legapróbb részletekre is odafigyelve;
- Kiváló minőségű bőr | A gyártáshozkiváló minőségű, puha, puha, természetes bőrrel borított bőrt használtak. A gyártás során a bőrfeldolgozás leghagyományosabb módját alkalmazták;
- Klasszikus szabás | Férfi pénztárca mélyfekete színben, az elején piros applikációval és egy pajzs alakú fémtű formájú, minimalista márkajelzéssel díszítve;
- Tágas és funkcionális | A pénztárcába számos kártya és dokumentum, például személyi igazolvány és jogosítvány, de nagyobb dokumentumok is elférnek. A gépjármű-közlekedési osztály borítóval ellátott forgalmi engedélye is helyet kap benne;
- Biztonság a legmagasabb szinten | Az RFID STOP technológia megvédi a tárcát a tolvajoktól a kártyaolvasó segítségével.
Speciális mini érmezseb a bevásárlókocsik számára
Az érmezsebben található egy apró zseb, amely a bevásárlókocsi-jegy tárolására szolgál. Egy logózott tokent kap ajándékba.
Csomagolás
A pénztárca a márka logójával ellátott merev kartondobozba van csomagolva.
Paraméterek
- Márka: Rovicky®.
- magasság: 9,5 cm
- szélesség: 12 cm
- mélység: 2 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 1
- kártyafoglalatok száma: 9
- nagyobb dokumentumok számára kialakított rekeszek száma: 1
- gépjármű-nyilvántartás: igen
- külső rögzítés: pattintós zár
- felszerelés színe: régi arany
- RFID ötvözet: igen
- garancia: 24 hónap
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 12 cm |
| mélység | 2 cm |
| Kapocs | Igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 12 cm |
| mélység | 2 cm |
| Kapocs | Igen |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca R-RD-21-GCL-Q RED
6.990 Ft
RFID bőr pénztárca PC-107L-BAR Barna
6.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft