Leírás és Paraméterek
ROVICKY RV-75699-9-BCA RFID bőrtárca nagykereskedésben.
Ez a valódi bőrből készült, függőleges férfi pénztárca pattintós záródással rendelkezik. Számos funkcionális rekesszel rendelkezik:
- 1 érmezseb pattintós záródással
- 2 bankjegyzseb
- 11 kártya, névjegykártya vagy személyi igazolvány méretű rekesz
- 4 rekesz a nagyobb dokumentumok számára, köztük egy kényelmes hely a forgalmi engedély számára.
- 1 cipzáras zseb a pénztárca középső részében
A Rovicky® pénztárca előnyei
- Évekig tartó választás | Tartós anyagokkal, például fém cipzárral, pattintós zárral és logóval, kopásálló béléssel és erős szálakkal kivitelezve
- Biztonságos | RFID STOP technológiával van ellátva, amely megvédi a tárcát a kártyaolvasót használó tolvajoktól.
- Lengyel márkás termék | Elégedett ügyfelek ezrei bíznak benne
- Klasszikusok, amelyek mindig naprakészek | Fektessen be egy olyan pénztárcába, amellyel divatosnak és kényelmesnek fogja érezni magát
- Ajándékdoboz | Spóroljon időt a doboz keresésével, ha ezt a pénztárcát szeretné ajándékba adni!
Ideális ajándékozásra
A pénztárca tökéletes ajándékötlet, ezért a pénztárca mellé egy gyönyörű márkás dobozt is kap .
Paraméterek:
- márka: Rovicky®
- magasság: 13 cm
- szélesség: 9,5 cm
- mélység: 2,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafiókok száma: 11
- iratrekeszek száma: 4
- gépjármű-nyilvántartás: igen
- külső rögzítés: pattintós zár
- hardver színe: ezüst
- díszdoboz: igen
- RFID STOP: igen
- garancia: 24 hónap
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 10 cm |
| Hosszúság | 13 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 10 cm |
| Hosszúság | 13 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
ROVICKY Férfi Pénztárca
5.990 Ft
ROVICKY Férfi pénztárca
5.990 Ft
ROVICKY Férfi Pénztárca
5.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N01-RVT D.Brown
5.990 Ft
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft