Leírás és Paraméterek
ROVICKY® RFID STOP bőr pénztárca nagykereskedelmi ajánlatban
Férfi pénztárca klasszikus stílusban, természetes szemcsés bőrből. Rendkívül praktikus belső elrendezés jellemzi. Kinyitva a következőket találja:
- 1 érmezseb pattintós záródással
- 2 széles bankjegyzseb, amelyek segítségével rendben tarthatja készpénzét, akár két pénznemben is
- 9 kártya-, névjegykártya- vagy személyi igazolványrekesz
- 4 dokumentumrekesz a kissé nagyobb méretű dokumentumok, például a gépjármű-nyilvántartási kártya számára.
- 1 cipzáras zseb a pénztárca középső részében
A Rovicky® pénztárca előnyei
- Évekig tartó választás | Tartós anyagokkal, például fém cipzárral, pattintós zárral és logóval, kopásálló béléssel és erős cérnával készült.
- Biztonságos | RFID STOP technológiával van ellátva, amely megvédi a tárcát a kártyaolvasót használó tolvajoktól.
- Lengyel márkás termék | Elégedett ügyfelek ezrei bíznak benne
- Klasszikusok, amelyek mindig naprakészek | Fektessen be egy olyan pénztárcába, amellyel divatosnak és kényelmesnek fogja érezni magát
- Ajándékdoboz | Spóroljon időt a doboz keresésével, ha ezt a pénztárcát szeretné ajándékba adni!
Ideális ajándékozásra
A pénztárca tökéletes ajándékötlet, ezért a pénztárca mellé egy gyönyörű márkás dobozt is kap .
Paraméterek:
- márka: Rovicky®
- magasság: 9,5 cm
- szélesség: 12,5 cm
- mélység: 2,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafiókok száma: 9
- iratrekeszek száma: 4
- gépjármű-nyilvántartás: igen
- a hardver színe: ezüst
- díszdoboz: igen
- RFID STOP: igen
- garancia: 24 hónap
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Rovicky Pénztárca Fekete
5.990 Ft
RFID bőrtárca ROCICKY 326-CVT Fekete
5.990 Ft
ROVICKY Férfi pénztárca
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft