Leírás és Paraméterek
ROVICKY TW-02-RVT bőr RFID kártya tok a nagykereskedelmi kínálatban
Kellemes tapintású természetes bőrből készült praktikus tok. A bőr olyan anyag, amely jól véd a nedvességtől, portól vagy szennyeződéstől. Ennek eredményeképpen a bőrtokban tárolt dokumentumok és kártyák a mindennapi használat során védve vannak a sérülésektől. A táska kényelmes hozzáférést biztosít a kártyákhoz, köszönhetően a minimalista belső elrendezésnek, amelyet kínál:
- A kártyáknak szánt16 rekesz.
A Rovicky® márkájú termék előnyei
- Kiváló minőségű marhabőrből készült | Tartós anyagokkal, például kopásálló béléssel és erős cérnával készült
- Lengyel márka terméke | Elégedett ügyfelek ezrei bíznak benne
- Egy klasszikus, amely mindig divatos | Fektessen be egy olyan táskába, amelyben divatosnak és kényelmesnek érezheti magát
- Biztonság a legmagasabb szinten | Az RFID STOP technológia megvédi a pénztárcát a tolvajoktól a kártyaolvasó segítségével
Paraméterek:
- márka: Rovicky®
- magasság: 7 cm
- szélesség: 11 cm
- vastagság: 1,5 cm
- kártyafoglalatok száma: 16
- Külső zár: karabinereszár
- felszerelés színe: régi arany
- RFID STOP: igen
- doboz: igen
- garancia: 24 hónap
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | Nincs zseb |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 11 cm |
| mélység | 1,5 cm |
| Magasság | 7 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | Nincs zseb |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 11 cm |
| mélység | 1,5 cm |
| Magasság | 7 cm |
Hasonló termékek
ROVICKY Női pénztárca
4.990 Ft
Női bőrtárca R-RD-41-GCL Fekete
4.990 Ft
Női öko pénztárca R-001-HN6 Plum
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft