Leírás és Paraméterek
R-614-DDW-0401 TEVE
- Érmefoglalatok száma: 1 (dupla)
- Bankjegyfoglalatok száma: 4
- Kártyahelyek száma: 4
- Dokumentumfoglalatok száma: 4
- Jármű-nyilvántartáshoz illeszkedik: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 17 cm |
| Mélység | 3,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 17 cm |
| Mélység | 3,5 cm |
Hasonló termékek
ROVICKY Férfi pénztárca
8.990 Ft
Bőr pénztárca R-RD-34-GCL Magenta
8.990 Ft
Bőr pénztárca R-613-DDW Camel
8.990 Ft
Rovicky Pénztárca
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft