Leírás és Paraméterek
Paraméterek;
- kapacitás: 20 L
- magasság: 40 cm
- szélesség: 25 cm
- vastagság: 20 cm
- fogantyú magassága: 10 cm
- a merevítő maximális hossza: 90 cm
- rekeszek: 1
- zsebek: 1
- a szerelvények és zárak színe: fekete
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Fő szín | zöld |
| Mintaváltozat | 02 |
| Hosszúság | 40 cm |
| Szélesség | 25 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| kategória | utazás |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Fő szín | zöld |
| Mintaváltozat | 02 |
| Hosszúság | 40 cm |
| Szélesség | 25 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| kategória | utazás |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Hasonló termékek
Hátizsák R-PL15601-15
3.990 Ft
Hátizsák R-PL15601-17
3.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft