Leírás és Paraméterek
| Szélesség: | 11,5 cm |
| Magasság: | 10 cm |
| Hossz: | 2 cm |
| Nem: | Férfi |
| Anyag: | Bőr |
| RFID védelem: | tak |
| Márkás doboz mellékelve: | Nem |
| Anyag: | Valódibőr |
| Materiál: | Valódibőr |
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
Hasonló termékek
Ronaldo Valódi bőr Pénztárca
4.990 Ft
Ronaldo Valódi bőr Pénztárca
4.980 Ft
RONALDO bőr pénztárca N992-TP-RON
3.990 Ft