Leírás és Paraméterek
N4-NAD-RON FEKETE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Ronaldo |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 10 cm |
| Hosszúság | 13 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Ronaldo |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 10 cm |
| Hosszúság | 13 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
RONALDO N4-NAD-RON RFID bőr pénztárca
13.990 Ft
Férfi bőr pénztárca RM-01-BCF-BP Fekete
18.990 Ft
RFID bőr pénztárca RONALDO N104L-VT
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft