Leírás és Paraméterek
R-20-LFN-2886 FOX GL
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | Violet |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 10,5 cm |
| mélység | 2 cm |
| Magasság | 7,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | Violet |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 10,5 cm |
| mélység | 2 cm |
| Magasság | 7,5 cm |
Hasonló termékek
Női bőrtárca R-23-26-LFN Piros
3.990 Ft
R-19-LFN Fox Glove női bőr pénztárca
3.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N03-RVT D.Brown
3.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft