Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Modell | 4 |
| Szélesség | 25 cm |
| Magasság | 40 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Modell | 4 |
| Szélesség | 25 cm |
| Magasság | 40 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Hasonló termékek
PTN utazási hátizsák PP-TOK3-D bordó
20.990 Ft
PTN utazási hátizsák PP-TOK3-D Menta
20.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft